Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2009. januárjában sítáborunkat az ausztriai Gerlitzenre szerveztük. Szép és kultúrált panzióban lettünk elszállásolva a gyönyörű Ossiacher-tó partján. Egy kis kenyérmaradékkal szinte a szobába lehetet csalogatni a récéket, vöcsköket, sirályokat és hattyúkat. A néhány kilométer hosszú Szlovák pályák után lélegzetelállító volt meglátni az 51 kilométer hosszú, jól karbantartott pályarendszert.

A 7500 méteres klösterlei pálya teljesítése után igencsak éreztük a combunkat. Érdekes volt a nyolcüléses ülőszékes felvonó, a plexivel lezárható négyüléses, a pálya mellett elhelyezet sebességmérő, a snowboardosok ugratói, és a versenyzők edzése. A tanítványok nagy szorgalommal próbálták elsajátítani a „carving” technikát.
Az öt sínap sajnos nagyon gyorsan elrepült.


Hidasi László

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.