Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2009. januárjában sítáborunkat az ausztriai Gerlitzenre szerveztük. Szép és kultúrált panzióban lettünk elszállásolva a gyönyörű Ossiacher-tó partján. Egy kis kenyérmaradékkal szinte a szobába lehetet csalogatni a récéket, vöcsköket, sirályokat és hattyúkat. A néhány kilométer hosszú Szlovák pályák után lélegzetelállító volt meglátni az 51 kilométer hosszú, jól karbantartott pályarendszert.

A 7500 méteres klösterlei pálya teljesítése után igencsak éreztük a combunkat. Érdekes volt a nyolcüléses ülőszékes felvonó, a plexivel lezárható négyüléses, a pálya mellett elhelyezet sebességmérő, a snowboardosok ugratói, és a versenyzők edzése. A tanítványok nagy szorgalommal próbálták elsajátítani a „carving” technikát.
Az öt sínap sajnos nagyon gyorsan elrepült.


Hidasi László

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.