Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Kedves Kéttanos Öregdiákok!
Jubileumi találkozónk egyik tervezett programjához kérjük a segítségeteket. "Mindentudás Egyeteme" címmel ismeretterjesztő előadásokat kínálnánk iskolánk jelenlegi kéttanos osztályainak. Nagy szeretettel várjuk olyan volt kéttanos diákok jelentkezését, akik vállalkoznak egy rövid (max. 30 perces) előadás megtartására bármilyen tudományterületről, tudományos újdonságról, felfedezésről, kutatásról, fejlesztésről, ezek eredményeinek gyakorlati megvalósításáról, hasznosításáról, stb. - akár német nyelven is. Valamint ha arról szeretnél beszélni, hogy mit adott neked a kéttan, akkor is várjuk jelentkezésedet!
Közreműködési szándékotokat Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail-re várom legkésőbb március végéig.
A szervezők nevében is sok szeretettel: Baukó Tanárnő (Edit néni)

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.