Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

Kedves Kéttanos Öregdiákok!
Jubileumi találkozónk egyik tervezett programjához kérjük a segítségeteket. "Mindentudás Egyeteme" címmel ismeretterjesztő előadásokat kínálnánk iskolánk jelenlegi kéttanos osztályainak. Nagy szeretettel várjuk olyan volt kéttanos diákok jelentkezését, akik vállalkoznak egy rövid (max. 30 perces) előadás megtartására bármilyen tudományterületről, tudományos újdonságról, felfedezésről, kutatásról, fejlesztésről, ezek eredményeinek gyakorlati megvalósításáról, hasznosításáról, stb. - akár német nyelven is. Valamint ha arról szeretnél beszélni, hogy mit adott neked a kéttan, akkor is várjuk jelentkezésedet!
Közreműködési szándékotokat Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail-re várom legkésőbb március végéig.
A szervezők nevében is sok szeretettel: Baukó Tanárnő (Edit néni)