Szemeim az úrra néznek szüntelen, fordulj felém és könyörülj Uram!

Kedves Kéttanos Öregdiákok!
Jubileumi találkozónk egyik tervezett programjához kérjük a segítségeteket. "Mindentudás Egyeteme" címmel ismeretterjesztő előadásokat kínálnánk iskolánk jelenlegi kéttanos osztályainak. Nagy szeretettel várjuk olyan volt kéttanos diákok jelentkezését, akik vállalkoznak egy rövid (max. 30 perces) előadás megtartására bármilyen tudományterületről, tudományos újdonságról, felfedezésről, kutatásról, fejlesztésről, ezek eredményeinek gyakorlati megvalósításáról, hasznosításáról, stb. - akár német nyelven is. Valamint ha arról szeretnél beszélni, hogy mit adott neked a kéttan, akkor is várjuk jelentkezésedet!
Közreműködési szándékotokat Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail-re várom legkésőbb március végéig.
A szervezők nevében is sok szeretettel: Baukó Tanárnő (Edit néni)

KÉTTAN 30’

Jubileumi ÖSSZTALÁLKOZÓ                 Alumni-Treffen-30 Jahre Bilingual

2018. május 26. szombat

30 éves a berényi kéttan! Tavasszal, 2018. május 25/26.-án jubileumi össztalálkozót szervezünk valamennyi PSG kéttanos tanár és diák számára, aki itt tanított és tanult. A tervezett program és jelentkezés módja hamarosan elérhető. Tedd magad szabaddá, találkoznunk kell!

30 Jahre Bilingual in Mezőberény! Am 25/26. Mai 2018 feiern wir mit einem großen Treffen der Alumni und ihrer LehrerInnen. Das genaue Programm und die Registraton werden bald bekanntgegeben. Mach dich frei, lass uns mal sehen!

14.00:           érkezés, regisztráció, szállás elfoglalása: kollégium

kéttan-kvíz

16.00:           ünnepélyes megnyitó - köszöntő: kollégium aula

16.30:           Dütsch Zsolt emléktáblájának megkoszorúzása