Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!

72 óra kompromisszum nélkül

Iskolánk idén is csatlakozott az immár 10. alkalommal hazánkban is megrendezett 72 óra kompromisszum nélkül kezdeményezéshez. Az idei hétvége mottója: „Több vagy, ha adsz!” Az egész kezdeményezés lényege, hogy ezen a hétvégén önkéntes munkákat vállalva és végezve tegyünk valamit a közösségünkért. Hiszen akkor tud gyarapodni, fejlődni a környezetünk, ha azért mi is teszünk valamit.

Csütörtökön tartottuk mi is a megnyitó alkalmunkat, ahol a másnapi „mosoly-kommandóhoz” készítettek az önkéntes diákok igés lapokat. A péntek reggeli mosoly-kommandó lényege az volt, hogy az 1-2-os tanulók által hét lején készített mézeskalácsokat, az előző nap megírt igei üzenetekkel együtt vigyük szét a város különböző pontjaira: piac, Kossuth tér, óvodák, szeretet otthonok. Péntek délután pedig a templomok őszi nagytakarításában segítettek a lelkes önkéntes fiatalok. Ezúton is köszönjük minden résztvevőnek a munkáját! Reméljük, nem kell egy évet várni arra, hogy máskor is önkéntes munkát végezhessünk. ;)

72óra