Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A 10.n osztály idén már másodszor készített filmet a mezőberényi német kisebbségről, az elkészített művel részt vett egy filmes versenyen, amely az Abgedreht címet viseli. A napokban Budapesten, a Művész Moziban volt a beküldött 16, igen színvonalas film levetítése, majd az eredményhirdetés és az ajándékok kiosztása. Nagyon erős volt a mezőny, sajnos nem lettünk dobogósok a filmünkkel, de nagyon jól éreztük magunkat, igazi közösségépítő hatású volt ez a budapesti kirándulás. Jövőre is szeretnénk filmet forgatni, mert ez az egész kreatív munkafolyamat élvezetes volt. Ezúton köszönetet mondunk Almási Attila tanár úrnak a technikai háttér biztosításáért, Kondacs Kristófnak (10.b) a film vágásáért és a Német Hagyományápoló Egyesületnek ill. a Mezőberényi Német Önkormányzatnak a támogatásért.

Abgedreht2019

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.