Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A Ten Sing mozgalom 1967 körül indult Norvégiából a KIE (Keresztény Ifjúsági Egyesület) munkaágaként. Célja, elérni azokat a fiatalokat, akiket a hagyományos módszerekkel nem lehet megközelíteni. A Ten Sing nem hivatalos jelszava a három K, vagyis Krisztus, Kreativitás, Kultúra.

2010-ben a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiataljainak egy csoportja is csatlakozott a mozgalom, így megalakult a Ten Sing Savariae, akik 2019. április 24-én este 17,30-kor kezdődő koncertjükkel varázsolták el az érdeklődőket. A szombathelyi fiatalok alföldi turnéjukon Mezőberényben, Szarvason, Kiskörösön adnak koncertet a napokban.

IMG 20190424 173252

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.