Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

Április 8-án a témahét nyitányaként Vécsey Csenge a Tintaszív irodalmi blog bloggerétől a blogokról, a blogolásról hallhattak előadást az érdeklődők, majd az ezt követő beszélgetésből az is kiderült, kiből lesz jó blogger, és hogy miért fontos napjainkban is olvasni, még ha nem is feltétlenül csak könyvekből tesszük azt.

Április 8-12. között a témahét keretében Murvai Vanessza és Püski Mónika 12. A osztályos tanulók előadásait hallgathatták meg több osztály diákjai a magyarórák keretében az internetes mémekről. A hallgatóság  képet alkothatott a mémek fogalmáról, befogadásának, értelmezésének összetett agyi folyamatairól,  emellett a groteszkkel és a fekete humorral kapcsolatos ellenérzéseinkre rácáfoló kutatásról is hallhattak, valamint választ kaphattak arra a kérdésre, hogy lehet-e művészetként értelmezni a mémeket. Az előadásokat gazdagon illusztrálták az előadók, így a nagy nevetések sem maradhattak el.
20190409 11260520190410 10000220190410 101312

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.