Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2019. március 29-30-án 11. alkalommal rendezték meg Egerben az AJTP Diák Vállalkozók Versenyét, ahol iskolánk két csapattal vett részt. Tanulóink az elmúlt évekhez hasonlóan idén is sikeresen szerepeltek: a 12. D osztály csapata 1. helyezést ért el (a csapat tagjai: Bálint Bianka, Csák Stefánia, Földi Alexandra, Mészáros Attila), a 11. D osztályos tanulókból álló csapat pedig 2. helyen végzett (ebben a csapatban Baliga Márk, Illés Tamás, Róth Bence és Simon Szabolcs versenyzett). Felkészítő tanáruk Molnár Zita.

Váll. Verseny 1Váll. Verseny 2Váll. Verseny 3

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.