Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Áldott és örömteli húsvétot kívánunk! Krisztus feltámadt!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2019. március 29-30-án 11. alkalommal rendezték meg Egerben az AJTP Diák Vállalkozók Versenyét, ahol iskolánk két csapattal vett részt. Tanulóink az elmúlt évekhez hasonlóan idén is sikeresen szerepeltek: a 12. D osztály csapata 1. helyezést ért el (a csapat tagjai: Bálint Bianka, Csák Stefánia, Földi Alexandra, Mészáros Attila), a 11. D osztályos tanulókból álló csapat pedig 2. helyen végzett (ebben a csapatban Baliga Márk, Illés Tamás, Róth Bence és Simon Szabolcs versenyzett). Felkészítő tanáruk Molnár Zita.

Váll. Verseny 1Váll. Verseny 2Váll. Verseny 3

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.