Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Március 5-én iskolánkból 3 csapat (mindenki a 11.b oszt. tagja) indult az Országismereti Vetélkedőn Orosházán. A téma az idei évben Bajorország volt. Diákjaink színvonalas plakátokat készítettek, prezentációval is készültek (ezt sajnos idén nem kellett előadniuk). Végül a kvíz eredménye alapján az egyik csapatunk a dobogón végzett,3. helyezett lett. A csapat tagjai voltak: Gyöngyösi Zsuzsanna, Sárosi Boglárka és Szilágyi Emma. Büszkék lehetünk rájuk! A többi diák is sokat készült a versenyre, és ez igen nehéz volt a Sándor-báli időszak közepette. Iskolánkat képviselték még: Kecskeméti Fanni, Tóth Bianka, Veress Luca, Lakatos Kristóf, Bokor Péter és Kovács Botond.

20190305 132206

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.