Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2018. december 6-án került sor az ÉTA diák-önkéntes és közösségi szolgálat programjában részt vevő tanulók zártkörű pályázatának eredményhirdetésére.

Iskolánkat négy tanuló képviselte az eseményen. Uhrin Beáta és Nagy Krisztina ajándékcsomagot kapott a pályázat megírásáért, míg Tóth Evelin Anasztázia 5. helyezett, Varga Laura Ilona 1. helyezett lett.

Az ünnepélyes díjátadót egy kiállítás is kísérte, mely termékeket fogyatékossággal élő emberek készítettek. Lehetőség volt a kiállított tárgyak megvásárlására is, mellyel támogatni tudtuk készítőiket.

Gratulálunk a lányoknak!

DSC 4623DSC 4590DSC 4607DSC 4614

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.