Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Október 14-én került megrendezésre a Békési Szabadidős Íjász Klub szervezésében XVIII. Békés Kupa, amelyen a mezőberényi Hed-Land Sportcsarnok SE Artemis Íjász Szakosztállyának színeiben iskolánk több tanulója is megméretette magát. Több kategóriában, népes mezőnyben, szép eredményeket, köztük több első helyezést is elértek a versenyzők. Tradicionális lány, kadét kategóriában Baschieri Carlotta (9.A) második, míg Farkas Petra (9.A) harmadik helyezést ért el. Vadász reflex lány kadét kategóriában abszolút győzelmet arattak a csapat tagjai, hiszen a dobogó mindhárom fokára a szakosztály egy-egy íjásza állhatott fel: Harangi Gréta III. helyezést, Szücs Mónika II. helyezés, Csatári Boglárka I. helyezést ért el. Mindhárman a 10. D osztály tanulói. Ugyanebben a kategóriában, de a serdülő korcsoportban Jenei Jázmin (7. F) szerzett első helyezést. A lányok mellett a fiúk számban ugyan elmaradtak, de eredményeiket tekintve semmiképpen. Vadász reflex kadét kategóriában Kiszel Pál (10.D) a dobogó második fokára állhatott fel, míg Jenei Jonatán (9. NyEK) a nagyszámú mezőnyben elért helyezéséért járó bajnoki kupát is a magasba emelhette. Gratulálunk a helyezetteknek, és felkészítőjüknek Finta Zsoltnak!

46305410 2208387646095030 1492427854627995648 n

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.