Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Másfél hónapja gimis vagyok

Ez az iskola számomra nagyon jó választás volt.

Az nagyon pozitív, hogy például mi a (kisgimisek) minden iskolai programon részt vehetünk (kari vacsi, gólyahét stb.). Az is nagyon jó, hogy van nekünk egy ilyen biológia laborunk, amiben a kísérleti órák folynak. Pl. mikroszkópozunk és más sok kísérletet is csinálunk. Nagyon színesen folynak az órák, hogy nem is olyan nagyon komolyak, de azért mindent megtanulunk és nagyon jól haladunk. Az idegen nyelv is nagyon tetszik, mert érdekesek az órák és nagyon jó. Nagyon kedvesek a tanárok is.

Számomra ez a legjobb választás volt.    7. f osztály tanulója

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.