Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Szemeim az úrra néznek szüntelen, fordulj felém és könyörülj Uram!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

12017.10.01-én került megrendezésre nyolcadik alkalommal az Intézményi Horgászverseny. Mely mára kinőtte magát és évek óta nem csak az intézmények versenyeznek egymással, de a támogatók is képviseltetik magukat csapatokkal. A verseny rendhagyó szabályokkal zajlik, ahol az ellenfelek beszélgetnek, viccelődnek és akár segíthetnek is egymásnak. Kellemes időben szép környezetben versengtek a 3+1 fős csapatok a Kovács Farmon. A verseny ideje alatt a szervező gondoskodott reggeli bundás kenyérről, forró teáról, kávéról, üdítőről, illetve délben háromfogásos ebéd várta a versenyzőket a verseny vége után az eredményhirdetésig. Intézményi szinten képviseltette magát a Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium is, Barna Hajnalka, Barna István, Hidasi László és Kolozsi Tamás összeállítású 4 fős csapatával. Idén hetedik alkalommal sikerült ismét megnyerni az intézmények versenyét. Barna Hajnalka továbbá a legeredményesebb női versenyző, míg Barna István a legtöbb halat fogó és harmadik legeredményesebb úszós versenyző díjait is elhozták.

Iskolánkból az egyik támogatói csapatot erősítette az első osztályos Kis Bendegúz, aki a gyermek kategória első helyezett díját nyerte meg. Gratulálunk neki! Nagyon ügyes volt.

Gratulálunk az összes többi díjazottnak is!

Köszönet Lajkó Rolandnak a verseny szervezéséért, a szakácsoknak a finom ebédért és Kovács Jánosnak a helyszínért.

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.