Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

12017.10.01-én került megrendezésre nyolcadik alkalommal az Intézményi Horgászverseny. Mely mára kinőtte magát és évek óta nem csak az intézmények versenyeznek egymással, de a támogatók is képviseltetik magukat csapatokkal. A verseny rendhagyó szabályokkal zajlik, ahol az ellenfelek beszélgetnek, viccelődnek és akár segíthetnek is egymásnak. Kellemes időben szép környezetben versengtek a 3+1 fős csapatok a Kovács Farmon. A verseny ideje alatt a szervező gondoskodott reggeli bundás kenyérről, forró teáról, kávéról, üdítőről, illetve délben háromfogásos ebéd várta a versenyzőket a verseny vége után az eredményhirdetésig. Intézményi szinten képviseltette magát a Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium is, Barna Hajnalka, Barna István, Hidasi László és Kolozsi Tamás összeállítású 4 fős csapatával. Idén hetedik alkalommal sikerült ismét megnyerni az intézmények versenyét. Barna Hajnalka továbbá a legeredményesebb női versenyző, míg Barna István a legtöbb halat fogó és harmadik legeredményesebb úszós versenyző díjait is elhozták.

Iskolánkból az egyik támogatói csapatot erősítette az első osztályos Kis Bendegúz, aki a gyermek kategória első helyezett díját nyerte meg. Gratulálunk neki! Nagyon ügyes volt.

Gratulálunk az összes többi díjazottnak is!

Köszönet Lajkó Rolandnak a verseny szervezéséért, a szakácsoknak a finom ebédért és Kovács Jánosnak a helyszínért.

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.