Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!

Gólyatábor 2017

Amikor megérkeztünk az aulába, már nagyon nagy tömeg fogadott minket. Nagyon segítőkész és kedves volt mindenki.

Felmentünk a szobáinkba, és közben ismerkedtünk, majd köszöntőre került sor az aulában. Ezután az osztályok felmentek külön-külön termekbe, és elkezdődhetett az ismerkedés. Megismertük osztályfőnökünket, és egymást is, különböző játékokkal. Később bemutatták leendő iskolánkat, ezután városnézésre került sor, ami körübelül másfél-két órás volt. Visszamentünk a kollégiumba, ahol finom vacsorát kaptunk. Az este sokféleképpen telt. Mi, hetedikesek a szobánkba voltunk, és sok mindent megtudtunk egymásról osztályszinten is. Ezután már csak a városismereti vetélkedő eredményhirdetése volt, a legjobb 3 csapat jutalomban részesült.

A reggeli ébresztő után lementünk a reggelinkért, és elkezdtünk pakolni. Később csoportokba rendeztek minket, mivel "sportverseny" következett, ami sok mindenkinek tetszett. Eredményhirdetés következett, ahol ismét a legjobb három csapatot díjazták, ezután elmentünk ebédelni. Visszamentünk a kollégiumba, és mindenki ment haza. Nagyon jól éreztem magamat.

Braun Noémi

7.F