Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Gólyatábor 2017

Amikor megérkeztünk az aulába, már nagyon nagy tömeg fogadott minket. Nagyon segítőkész és kedves volt mindenki.

Felmentünk a szobáinkba, és közben ismerkedtünk, majd köszöntőre került sor az aulában. Ezután az osztályok felmentek külön-külön termekbe, és elkezdődhetett az ismerkedés. Megismertük osztályfőnökünket, és egymást is, különböző játékokkal. Később bemutatták leendő iskolánkat, ezután városnézésre került sor, ami körübelül másfél-két órás volt. Visszamentünk a kollégiumba, ahol finom vacsorát kaptunk. Az este sokféleképpen telt. Mi, hetedikesek a szobánkba voltunk, és sok mindent megtudtunk egymásról osztályszinten is. Ezután már csak a városismereti vetélkedő eredményhirdetése volt, a legjobb 3 csapat jutalomban részesült.

A reggeli ébresztő után lementünk a reggelinkért, és elkezdtünk pakolni. Később csoportokba rendeztek minket, mivel "sportverseny" következett, ami sok mindenkinek tetszett. Eredményhirdetés következett, ahol ismét a legjobb három csapatot díjazták, ezután elmentünk ebédelni. Visszamentünk a kollégiumba, és mindenki ment haza. Nagyon jól éreztem magamat.

Braun Noémi

7.F

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.