Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Élménybeszámoló

Az iskola nagyon megfogott minket a barátias hangulat, segítőkész tanárok es diákok miatt. Először féltünk ismerkedni, viszont a feszültség feloldódott, és rájöttünk, hogy nem kellett volna izgulnunk. Nagyon családias a hangulat, ezért a társaság könnyen összekovácsolódott. Először furcsa volt, hogy ilyen kevesen vagyunk, de így az ismerkedés is egyszerűen ment, mert 12-en vagyunk. A gólyatábor is remekül telt. Első nap megismerhettük a várost, énekeltünk, táncoltunk. Szép nagy az iskola és modern is. Az akadályverseny is játékos és mozgalmas volt ahol nem csak az osztályt, hanem az évfolyamtársakat is megismerhettük. A hamburger nagyon finom volt a rántott hússal együtt , amit a szállóban fogyaszthattunk el. Kíváncsian várjuk az itteni iskolai évet, mert az indulás nagyon jól ment. Reméljük, hogy ez az érzés, amivel iskolába megyünk nem fog elmúlni, és izgalommal várjuk az elkövetkezendő négy évet.      9.N

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.