Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Szemeim az úrra néznek szüntelen, fordulj felém és könyörülj Uram!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

kuj1 kuj2kuj5

2015. április 22-én a kollégiumunk néhány lakója, Törökné Marcsi néni szervezésével ellátogatott a békéscsabai állatmenhelyre, hogy a kollégisták által összegyűjtött adományt eljuttassa hozzájuk. Már másodjára szerveztünk gyűjtést, s mint az előző, ez is elég sikeres volt. Az ott dolgozók nagyon örültek és hálásak voltak, hogy gondoltunk rájuk újból, hisz ott mindig nagy szükség van az adományokra. A gyűjtés számunkra is örömteli volt, mert segíthettünk és egy kellemes délutánt tölthettünk el a kutyusokkal. Ezúttal szeretnénk mindenkit arra bátorítani, hogy ha tud, segítsen ezeken az állatokon, akár adománnyal, akár örökbefogadással, akár adójának 1%-ával. Hiszen ami nekünk csak „kis semmiség”, nekik nagyon sokat jelent és örök érvényű igazság, hogy „sok kicsi sokra megy!”

kuj3kuj4

Domokos Kiara és Hajdu Anna
11/E osztályos tanulók

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.