Advent második hete! :)

kuj1 kuj2kuj5

2015. április 22-én a kollégiumunk néhány lakója, Törökné Marcsi néni szervezésével ellátogatott a békéscsabai állatmenhelyre, hogy a kollégisták által összegyűjtött adományt eljuttassa hozzájuk. Már másodjára szerveztünk gyűjtést, s mint az előző, ez is elég sikeres volt. Az ott dolgozók nagyon örültek és hálásak voltak, hogy gondoltunk rájuk újból, hisz ott mindig nagy szükség van az adományokra. A gyűjtés számunkra is örömteli volt, mert segíthettünk és egy kellemes délutánt tölthettünk el a kutyusokkal. Ezúttal szeretnénk mindenkit arra bátorítani, hogy ha tud, segítsen ezeken az állatokon, akár adománnyal, akár örökbefogadással, akár adójának 1%-ával. Hiszen ami nekünk csak „kis semmiség”, nekik nagyon sokat jelent és örök érvényű igazság, hogy „sok kicsi sokra megy!”

kuj3kuj4

Domokos Kiara és Hajdu Anna