Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Az iskolánkban 2015. március 16-án hétfőn került megrendezésre a március 15-ei megemlékezés. A rövid, de tartalmas előadást Sas Katalin tanárnő és a 9.A osztály szervezésében láthattuk a II. kerületi  evangélikus templomban. A fellépők idézetekkel készültek (Pál Apostol Galáciabeliekhez írott levele, Juhász Gyula: Március Idusára), amelyeket zenei betétekkel egészítettek ki (Demjén Ferenc: Szabadság vándorai, A föld könnyei).

DSC 5607

DSC 5609

Az ünnepség második felében Fejér Sándor lelkészünk prédikációját és megemlékezését halhattuk. Mint minden nagyobb alkalmunkat, ezt is közös imával és nemzeti himnuszunk eléneklésével zártuk.

DSC 5596

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.