Sikeres érettségit kívánunk!

Intézményünk 5 fős csapata, Tremmel István, Abordán Péter, Ráczkevy Sándor, Máté Zsolt 11.D és Kovács Krisztián 11.A osztályos tanulók 7. helyezést értek el a Magyar Honvédség vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár által középiskolások számára meghirdetett hadtörténeti verseny országos döntőjében, melyet Budapesten a Stefánia-palotában rendeztek meg 2016. 12. 09-én.

célra

A kiírt verseny elsődleges célja az, hogy megismertessék a diákokkal a Magyar Honvédség működését és feladatait, így népszerűsítve a fiatalok körében a szervezetet.

A döntőben a 35-ből már csak tizennégy csapat versenyzett, akik egy egész napon át különböző érdekes és tudást is igénylő feladatokban mérték össze ismereteiket azért, hogy a legjobbak lehessenek.

Gratulálunk!