Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Levelező verseny végeredmény – 2017/2018

 

Német

1. hely: Rostás Antónia (Szabó Pál Általános Iskola, Vésztő) és Bohr Petra (Békéssámsoni Általános Iskola)

2. hely: Kazai Dorka (Szabó Pál Általános Iskola, Vésztő)

3. hely: Kóra Alíz (Dürer Albert Általános Iskola, Gyula) és Nagy Enikő (Dürer Albert Általános Iskola, Gyula)

 

Testnevelés

1. hely: Pocsaji Alexandra Nikolett (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper) 

2. hely: Taját Emese (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper) 

3. hely: Taját János Bence (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper) 

 

Angol

1. hely: Orovecz Noémi (Békéssámsoni Általános Iskola)

2. hely: Szász Véda (Kondorosi Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium, Kondoros)

3. hely: Esztergomi Antónia (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)

 

Irodalom

1. hely: Harmati Panna (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

2. hely: Kiss Beatrix (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

3. hely: Farkas Viktória (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás) és Szűcs Fanni (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

 

Nyelvtan

1. hely: Tóth Gina (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)

2. hely: Szabó Bianka (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)

3. hely: Molnár Liliána (Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Oktatású Intézmény, Körösladány)

 

Kémia

1. hely: Czibola Vivien és Simondán Bernadett (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

2. hely: Bíró Alexandra (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros) és Szegvári Mirjam (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

 

Matematika

1. hely: Fock Dániel (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

2. hely: Mecsei János Benjámin (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

3. hely: Villányi-Nagy Panna (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

 

Hittan

1. hely: Ronyec Ivett (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)

2. hely: Rangasz Dominika (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

3. hely: Szkalonai Zsombor (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

 

Biológia

1. hely: Berki Máté (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

2. hely: Bán Kitti Alexandra (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)

3. hely: Tóth Gréta Janka (Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

 

Történelem

1. hely: Nagy Szonja (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)

2. hely: Szabó Márk (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

3. hely: Hrabovszki András (Dobozi Általános Iskola)

 

Rajz

1. hely: Antoniuk Ewelina (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

2. hely: Orovecz Noémi (Békéssámsoni Általános Iskola)

3. hely: Kutasi Hédi (Békéssámsoni Általános Iskola)

 

Földrajz

1. hely: Berki Máté (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

2. hely: Pribojszki Péter (Dobozi Általános Iskola)

3. hely: Szűcs Alexandra Edina (Dobozi Általános Iskola)

 

Fizika

1. hely: Fock Dániel (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

2. hely: Szabó Levente Balázs (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

3. hely: Gieher Anita (Békéssámsoni Általános Iskola)

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.