Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Kedves általános iskolás versenyzőink!

Az alábbiakban láthatjátok a levelezős verseny végeredményét. A nyereményeket átvehetitek május 25-én a VII. Iskolakóstolgatón, melyre szeretettel várunk benneteket.

 

Német

1.hely: Vozár Kornélia (Kondorosi Petőfi István Ált. Iskola és AMI)

2.hely: Vaskor Levente (Kondorosi Petőfi István Ált. Iskola és AMI)

2.hely: Bagóczki Zoltán (Békéssámsoni Általános Iskola)

3.hely: Rostás Antónia (Szabó Pál Általános Iskola, Vésztő)

Fizika

  1. hely: Temesvári Gábor (Mezőberény)
  2. hely: Trescsik Ádám (Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés)
  3. hely: Bagóczki Zoltán (Békéssámsoni Általános Iskola)

Angol

1.hely: Szatmári Lili (Dobozi Általános Iskola)

2.hely: Rézműves Boglárka (Dobozi Általános Iskola)

2.hely: Erdős Angelika (Dobozi Általános Iskola)

3.hely: Békési Petra (Dobozi Általános Iskola)

Irodalom

1. hely: Ronyec Ivett (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)

1.hely: Szilágyi Nóra (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

2. hely: Bangó Anna (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

3. hely: Gyurik Anita (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

Nyelvtan

  1. hely: Fülöp Fanni (Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium)
  2. hely: Szántó Blanka Napsugár (Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium)
  3. hely: Szuhánszky Dóra (Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest)

Kémia

  1. hely: Bagóczki Zoltán (Békéssámsoni Általános Iskola)
  2. hely: Lestyán István Tibor (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)
  3. hely: Szabó Brigitta (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

Matematika

  1. hely: Temesvári Gábor (Mezőberény)
  2. hely: Vágási Viktória (Dobozi Általános Iskola)
  3. hely: Bartha Emese (Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Budapest)

Hittan

  1. hely: Molnár Hajnalka (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
  2. hely: Kiss Nikolett (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
  3. hely: Havrán Enikő (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

Biológia

  1. hely: Berki Máté (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
  2. hely: Bán Kitti Alexandra (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)
  3. hely: Danczik Anna (Dobozi Általános Iskola)

Történelem

  1. hely: Szilágyi Nóra (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
  2. hely: Ravasz Katrin (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
  3. hely: Szigeti Boglárka (Dobozi Általános Iskola)

Rajz

  1. hely: Virág Anna (Békéssámsoni Általános Iskola)
  2. hely: Giehr Anita (Békéssámsoni Általános Iskola)
  3. hely: Kovács Emília (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

Földrajz

  1. hely: Berki Máté (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
  2. hely: Szilágyi Nóra (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
  3. hely: Pribojszki Péter (Dobozi Általános Iskola)

Copyright © 2017 PSG Rights Reserved.