Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Német
1. hely: Bojtos Petra (Kondorosi Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium, Kondoros)
2. hely: Csumpilla Marcell (Kétegyházi Márki Sándor Általános Iskola)
3. hely: Klemm Gyöngyvér (Dr. Mester György Általános Iskola, Elek)

Angol
1. hely: Berkes Dorina (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)
2. hely: Vágner Csaba (Dobozi Általános Iskola)
3. hely: Lippai Nikolett (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)
3. hely: Makula Milán (Dobozi Általános Iskola)
3. hely: Szatmári Petra (Dobozi Általános Iskola)
3. hely: Tóth Liza (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
3. hely: Kiss Zoltán (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

Irodalom
1. hely: Nagy Zsófia (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
2. hely: Szűcs Fanni (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
2. hely: Kovács Panna (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
3. hely: Harmati Panna (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

Nyelvtan
1. hely: Nagy Zsófia (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
1. hely: Farkas Viktória (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
2. hely: Harmati Panna (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
2. hely: Lentvorszki János (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
2. hely: Tóth Liza (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

Kémia
1. hely: Szkalonai Zsombor (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
2. hely: Kovács Panna (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)
3. hely: Tóth Liza (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

Matematika
1. hely: Lestyán Lilla (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)
2. hely: Mecsei János Benjámin (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)
3. hely: Papp Lili Dorka (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)

Biológia
1. hely: Tóth Liza (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
2. hely: Szkalonai Zsombor (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
3. hely: Mecsei János Benjámin (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

Történelem
1. hely: Jambrik Nikolett (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)
2. hely: Tóth Adrienn (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)
3. hely: Szerető Alma (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)

Rajz
1. hely: Lente Gabriella Vivien (Békéssámsoni Általános Iskola)
2. hely: Lippai Nikolett (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)
3. hely: Szántó Boglárka (Békéssámsoni Általános Iskola)

Földrajz
1. hely: Szkalonai Zsombor (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
2. hely: Kiss Virág (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
2. hely: Korponai Dominika (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
3. hely: Simondán Nikolett (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

Fizika
1. hely: Czibola Vivien (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)
2. hely: Kovács Ádám (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

Angol                           1. forduló    2. forduló    3. forduló

Biológia                        1. forduló    2. forduló    3. forduló

Hittan                          1. forduló    2. forduló    3. forduló

Földrajz                        1. forduló   2. forduló    3. forduló

Fizika                           1. forduló   2. forduló    3. forduló

Irodalom                      1. forduló   2. forduló    3. forduló

Kémia                          1. forduló   2. forduló    3. forduló

Magyar nyelvtan           1. forduló   2. forduló    3. forduló

Matematika                  1. forduló   2. forduló    3. forduló

Német                         1. forduló   2. forduló    3. forduló

Rajz                             1. forduló  2. forduló    3. forduló

Történelem                   1. forduló  2. forduló    3. forduló

Levelező verseny végeredmény – 2017/2018

 

Német

1. hely: Rostás Antónia (Szabó Pál Általános Iskola, Vésztő) és Bohr Petra (Békéssámsoni Általános Iskola)

2. hely: Kazai Dorka (Szabó Pál Általános Iskola, Vésztő)

3. hely: Kóra Alíz (Dürer Albert Általános Iskola, Gyula) és Nagy Enikő (Dürer Albert Általános Iskola, Gyula)

 

Testnevelés

1. hely: Pocsaji Alexandra Nikolett (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper) 

2. hely: Taját Emese (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper) 

3. hely: Taját János Bence (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper) 

 

Angol

1. hely: Orovecz Noémi (Békéssámsoni Általános Iskola)

2. hely: Szász Véda (Kondorosi Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium, Kondoros)

3. hely: Esztergomi Antónia (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)

 

Irodalom

1. hely: Harmati Panna (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

2. hely: Kiss Beatrix (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

3. hely: Farkas Viktória (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás) és Szűcs Fanni (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

 

Nyelvtan

1. hely: Tóth Gina (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)

2. hely: Szabó Bianka (Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper)

3. hely: Molnár Liliána (Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Oktatású Intézmény, Körösladány)

 

Kémia

1. hely: Czibola Vivien és Simondán Bernadett (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

2. hely: Bíró Alexandra (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros) és Szegvári Mirjam (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

 

Matematika

1. hely: Fock Dániel (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

2. hely: Mecsei János Benjámin (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

3. hely: Villányi-Nagy Panna (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

 

Hittan

1. hely: Ronyec Ivett (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)

2. hely: Rangasz Dominika (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

3. hely: Szkalonai Zsombor (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

 

Biológia

1. hely: Berki Máté (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

2. hely: Bán Kitti Alexandra (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)

3. hely: Tóth Gréta Janka (Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

 

Történelem

1. hely: Nagy Szonja (Szent Gellért Katolikus Általános és Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd)

2. hely: Szabó Márk (Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola, Gádoros)

3. hely: Hrabovszki András (Dobozi Általános Iskola)

 

Rajz

1. hely: Antoniuk Ewelina (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

2. hely: Orovecz Noémi (Békéssámsoni Általános Iskola)

3. hely: Kutasi Hédi (Békéssámsoni Általános Iskola)

 

Földrajz

1. hely: Berki Máté (Czabán Samu Általános Iskola, Nagyszénás)

2. hely: Pribojszki Péter (Dobozi Általános Iskola)

3. hely: Szűcs Alexandra Edina (Dobozi Általános Iskola)

 

Fizika

1. hely: Fock Dániel (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

2. hely: Szabó Levente Balázs (Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola, Budapest)

3. hely: Gieher Anita (Békéssámsoni Általános Iskola)

A Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium a 2016/2017-es tanévben is meghirdeti levelező versenyét hetedikes és nyolcadikos tanulók számára.

A részletes kiírást IDE kattintva olvashatja.

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.