Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A városi könyvtárban 2019. május 13-án tartották meg a Petőfi Sándor Versmondó Versenyt - általános iskolások részére - az OPSKMM szervezésében.
A versenyen gyomaendrődi, köröstarcsai és mezőberényi gyermekek vettek részt. Iskolánkat 3 kislány képviselte, két korosztályban. Az 1-2. és a 3.4. osztályosok korcsoportjában is hat versenyző volt.Minden szavaló egy kötelező és egy szabadon választott verset adott elő. Az 1-2. osztályosok korcsoportjában Kara Nelli, és Rima Patrícia Rebeka, a 3. évfolyamunkból Kávai Eszter Ilona vett részt - nagyon szép versmondással - a megmérettetésen. A legkisebbek korosztályában Kara Nelli első helyezést ért el.

DSC 2960

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.