Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!

Gilice tábor

kép102017. augusztus 31-én és szeptember 1-én iskolánkban idén is megtartottuk a Gilice tábort a jövendőbeli 1. osztályosok számára. A kicsik nagyon jól érezték magukat, számos programon vehettek részt. Az első nap helyszíne az I. kerületi Evangélikus Egyházközség parókiája volt, ahol különböző programok várták a kis gilicéket. Több állomást hoztunk létre. A gyerekek részt vehettek kézműves, matek, angol, sport és nyelvi foglalkozásokon.

A második napon Dr. Rückné Mező Györgyi igazgatónő beszéde után a diákok felfedező túrára indultak az új iskolában. A 6 helyszínt 9 fős csapatokban járták be a növendékek, miközben mindenhol találtak egy darab képet a csoport pecsétjével ellátva, amit a végén a kollégium aulájában kellett összerakni.

A délelőtti program után megebédeltünk a Berény Szállóban, majd elmentünk egyet fagylaltozni a közeli Fatime Cukrászdába. A tábort az iskola udvarán zártuk közös énekléssel.

kép2