Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Szemeim az úrra néznek szüntelen, fordulj felém és könyörülj Uram!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Gilice tábor

kép102017. augusztus 31-én és szeptember 1-én iskolánkban idén is megtartottuk a Gilice tábort a jövendőbeli 1. osztályosok számára. A kicsik nagyon jól érezték magukat, számos programon vehettek részt. Az első nap helyszíne az I. kerületi Evangélikus Egyházközség parókiája volt, ahol különböző programok várták a kis gilicéket. Több állomást hoztunk létre. A gyerekek részt vehettek kézműves, matek, angol, sport és nyelvi foglalkozásokon.

A második napon Dr. Rückné Mező Györgyi igazgatónő beszéde után a diákok felfedező túrára indultak az új iskolában. A 6 helyszínt 9 fős csapatokban járták be a növendékek, miközben mindenhol találtak egy darab képet a csoport pecsétjével ellátva, amit a végén a kollégium aulájában kellett összerakni.

A délelőtti program után megebédeltünk a Berény Szállóban, majd elmentünk egyet fagylaltozni a közeli Fatime Cukrászdába. A tábort az iskola udvarán zártuk közös énekléssel.

kép2

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.