Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Már csak egy hét az első félévből!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Versmondó verseny

Az Orlai Petrics Soma Kulturális Központ Könyvtára az idén is meghirdette a Petőfi Sándorról elnevezett versmondó versenyt a mezőberényi, és a környékbeli általános iskolások számára. Az alsó tagozatosok versenyét május 10-én délután tartották meg.

Iskolánk első évfolyamos tanulói közül 12 gyermek vett részt a szavalóversenyen.

Izgatottan várták a gyermekek, és a kísérő szülők, nevelők a megmérettetés kezdetét. A jelentkezőknek egy kötelező Arany János verset, és egy szabadon választható költeményt kellett elszavalniuk. Mindenki bátran, ügyesen elmondta a saját és a kötelező versét is. Büszkék vagyunk Rájuk!

Elért eredmények:

1. helyezett - Babinszki Panna
2. helyezett - Sziráczki Hanga
3. helyezett - Berner Sára és Kávai Eszter Ilona

SAM 3166

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.