Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Versmondó verseny

Az Orlai Petrics Soma Kulturális Központ Könyvtára az idén is meghirdette a Petőfi Sándorról elnevezett versmondó versenyt a mezőberényi, és a környékbeli általános iskolások számára. Az alsó tagozatosok versenyét május 10-én délután tartották meg.

Iskolánk első évfolyamos tanulói közül 12 gyermek vett részt a szavalóversenyen.

Izgatottan várták a gyermekek, és a kísérő szülők, nevelők a megmérettetés kezdetét. A jelentkezőknek egy kötelező Arany János verset, és egy szabadon választható költeményt kellett elszavalniuk. Mindenki bátran, ügyesen elmondta a saját és a kötelező versét is. Büszkék vagyunk Rájuk!

Elért eredmények:

1. helyezett - Babinszki Panna
2. helyezett - Sziráczki Hanga
3. helyezett - Berner Sára és Kávai Eszter Ilona

SAM 3166

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.