Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Szemeim az úrra néznek szüntelen, fordulj felém és könyörülj Uram!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Sudoku Bajnokság

 

Ebben a tanévben is meghirdette a csongrádi Batsányi János Gimnázium a „Sudoku Bajnokságot”.

Kisiskolásaink közül 16 gyermek vett részt a 3 fordulós versenyen. A döntőbe 5 gyermek jutott be, közülük hárman képviselték iskolánkat a megmérettetésen, melyre 2017. március 25-én (szombaton) került sor. A verseny izgalmát remek kísérő programokkal, megvendégeléssel oldották a szervezők. Életük első „igazi” versenyén ügyesen dolgoztak kis tanulóink.

A döntőbe jutottak:     

Domokos Nóra 

Povázsai Hanna

Sziráczki Hanga

Berner Sára

Dévényi Zoltán

4

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.