Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Sudoku Bajnokság

 

Ebben a tanévben is meghirdette a csongrádi Batsányi János Gimnázium a „Sudoku Bajnokságot”.

Kisiskolásaink közül 16 gyermek vett részt a 3 fordulós versenyen. A döntőbe 5 gyermek jutott be, közülük hárman képviselték iskolánkat a megmérettetésen, melyre 2017. március 25-én (szombaton) került sor. A verseny izgalmát remek kísérő programokkal, megvendégeléssel oldották a szervezők. Életük első „igazi” versenyén ügyesen dolgoztak kis tanulóink.

A döntőbe jutottak:     

Domokos Nóra 

Povázsai Hanna

Sziráczki Hanga

Berner Sára

Dévényi Zoltán

4

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.