Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

DSC05177DSC05178

Hagyományteremtő szándékkal, idén első alkalommal került megrendezésre az általános iskolai elsős osztályok karácsonyi vására. A rendezvényt Seben Glória iskolalelkész ünnepi gondolatai nyitották meg, ezután került sor az 1. b osztály német nyelvű kis dalos műsorára. A gimnázium 9. kny/1 csoportjának tanulói egy kedves műsorral és mézeskaláccsal lepték meg a kis nebulókat. Kósáné Barna Magdolna tanító néni köszöntötte a vendégeket és ezzel kezdetét vette a karácsonyi vásár, amelyen a szorgos gyermek és szülői kezek által készített karácsonyi portékákat lehetett jelképes áron megvásárolni. A bevétellel az Erős Vár Alapítványon keresztül hátrányos helyzetű diákok tanulását kívánjuk támogatni.

DSC05172 DSC05169

Karácsonyi zenével, punccsal, tortával és sok finom süteménnyel kellemes ünnepi hangulatot teremtettünk a kollégium aulájában. Köszönjük vendégeinknek jótékony hozzájárulásukat! Külön köszönetet mondunk Karin Schwedes német nyelvű lektor kolléganőnknek a vásár előkészületeiben való tevékeny munkájáért. Ezen kívül hálánkat fejezzük ki a támogatói felajánlásokért! Békés, áldott Ünnepeket kívánunk!

DSC05174DSC05175

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.