Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Már csak egy hét az első félévből!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

DSC05177DSC05178

Hagyományteremtő szándékkal, idén első alkalommal került megrendezésre az általános iskolai elsős osztályok karácsonyi vására. A rendezvényt Seben Glória iskolalelkész ünnepi gondolatai nyitották meg, ezután került sor az 1. b osztály német nyelvű kis dalos műsorára. A gimnázium 9. kny/1 csoportjának tanulói egy kedves műsorral és mézeskaláccsal lepték meg a kis nebulókat. Kósáné Barna Magdolna tanító néni köszöntötte a vendégeket és ezzel kezdetét vette a karácsonyi vásár, amelyen a szorgos gyermek és szülői kezek által készített karácsonyi portékákat lehetett jelképes áron megvásárolni. A bevétellel az Erős Vár Alapítványon keresztül hátrányos helyzetű diákok tanulását kívánjuk támogatni.

DSC05172 DSC05169

Karácsonyi zenével, punccsal, tortával és sok finom süteménnyel kellemes ünnepi hangulatot teremtettünk a kollégium aulájában. Köszönjük vendégeinknek jótékony hozzájárulásukat! Külön köszönetet mondunk Karin Schwedes német nyelvű lektor kolléganőnknek a vásár előkészületeiben való tevékeny munkájáért. Ezen kívül hálánkat fejezzük ki a támogatói felajánlásokért! Békés, áldott Ünnepeket kívánunk!

DSC05174DSC05175

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.