Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

    Iskolánkat idén két csapat képviselte az október 10-11-én megrendezett Budapest SPAR Maraton- és Váltófutáson. A résztvevők neve az első csapatban: Dányi-Berczki Márta tanárnő, Szilágyi István tanár úr, Szikora Zsóka(  10.B). A második csapat tagjai: Károlyi Ildikó(11.B), Magyar Bálint( 10.B), Szilágyi Emma(9.KNY) és Juhász Erik( 9.B ). Mindkét delegáció nagyon jól teljesített az esős idő ellenére. Az első csapat 3 óra 46 percet futott(10 perccel megjavítva ezzel az előző évben beállított eredményt), a második csapat pedig 4 óra 11 perccel ért célba. Mindenkinek gratulálunk!

 

Spar maraton

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.