Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
„Amit tehát Isten egybekötött ember el ne válassza”

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

    Iskolánkat idén két csapat képviselte az október 10-11-én megrendezett Budapest SPAR Maraton- és Váltófutáson. A résztvevők neve az első csapatban: Dányi-Berczki Márta tanárnő, Szilágyi István tanár úr, Szikora Zsóka(  10.B). A második csapat tagjai: Károlyi Ildikó(11.B), Magyar Bálint( 10.B), Szilágyi Emma(9.KNY) és Juhász Erik( 9.B ). Mindkét delegáció nagyon jól teljesített az esős idő ellenére. Az első csapat 3 óra 46 percet futott(10 perccel megjavítva ezzel az előző évben beállított eredményt), a második csapat pedig 4 óra 11 perccel ért célba. Mindenkinek gratulálunk!

 

Spar maraton

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.