Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Már csak egy hét az első félévből!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Iskolánkat idén április 17-én a Budapesten megrendezett 31. Telekom Vivicittá városvédő futáson 8 fő képviselte. Négyen félmaratont (21 km-t) teljesítettek: Szikora Zsóka és Magyar Bálint (10.B osztályosok), Dányi-Bereczki Márta tanárnő és Szilágyi István tanár úr, valamint a 10 km-es távon indultak: Károlyi Ildikó 11.B osztály, Papp Zita 12.E osztály, Szilágyi Emma 9. Kny osztály és Juhász Erik 9.B osztályos tanulók. A szeles és meleg idő ellenére mindenki a legjobb formáját hozva nagyszerű idővel ért célba. A rengeteg embernek és a jó hangulatnak köszönhetően mindannyian remekül éreztük magunkat.

Köszönjük iskolánknak a lehetőséget!

 

futas

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.