Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Iskolánkat idén április 17-én a Budapesten megrendezett 31. Telekom Vivicittá városvédő futáson 8 fő képviselte. Négyen félmaratont (21 km-t) teljesítettek: Szikora Zsóka és Magyar Bálint (10.B osztályosok), Dányi-Bereczki Márta tanárnő és Szilágyi István tanár úr, valamint a 10 km-es távon indultak: Károlyi Ildikó 11.B osztály, Papp Zita 12.E osztály, Szilágyi Emma 9. Kny osztály és Juhász Erik 9.B osztályos tanulók. A szeles és meleg idő ellenére mindenki a legjobb formáját hozva nagyszerű idővel ért célba. A rengeteg embernek és a jó hangulatnak köszönhetően mindannyian remekül éreztük magunkat.

Köszönjük iskolánknak a lehetőséget!

 

futas

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.