Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

fekvenyom2016

2016. február 17-én került sor a nyolcadik kollégiumi fekvenyomó kupa megrendezésére, melyen iskolánk kondisai ismételten összemérhették erejüket. A 2012 ősze óta minden félévben megrendezett versenyre ezúttal tizenketten neveztek. A verseny hangulatát növelte a konditerem megújult környezete is, hiszen a folyamatos eszközbeszerzéseket követően a teremben található valamennyi gép felújításra került, így remélhetőleg még hosszú évtizedekig fogja biztosítani diákjaink számára a kulturált sportolás lehetőségét! Iskolánk értünk végzett segítő munkáját ezúton is köszönjük!

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.