Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Emlékezetessé tette csodáit, kegyelmes és irgalmas az ÚR. Zsoltár 111,4

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

fekvenyom2016

2016. február 17-én került sor a nyolcadik kollégiumi fekvenyomó kupa megrendezésére, melyen iskolánk kondisai ismételten összemérhették erejüket. A 2012 ősze óta minden félévben megrendezett versenyre ezúttal tizenketten neveztek. A verseny hangulatát növelte a konditerem megújult környezete is, hiszen a folyamatos eszközbeszerzéseket követően a teremben található valamennyi gép felújításra került, így remélhetőleg még hosszú évtizedekig fogja biztosítani diákjaink számára a kulturált sportolás lehetőségét! Iskolánk értünk végzett segítő munkáját ezúton is köszönjük!

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.