Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Emlékezetessé tette csodáit, kegyelmes és irgalmas az ÚR. Zsoltár 111,4

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

fekve1fekve2

 

A XVI. Fekvenyomó Diákolimpia Országos Döntője 2015. május 16-17.-én került megrendezésre Kazincbarcikán a Magyar Erőemelő Szövetség szerevezésével. A verseny kor-és súlycsoportban kategorizálva zajlott, ahol mindenkinek három kísérlete volt, melyek közül a legnagyobb kinyomott súly számított. Az én teljesítményem kísérletenként a következő volt: 50kg, 55kg, 57,5kg. Ezzel a teljesítménnyel a VI .korcsoport, (-63kg) súlycsoportjának Országos Bajnoka lettem. 5 éve versenyzem ebben a sportágban. Ez idő alatt két országos ezüst érmet és három országos bajnoki címemet nyertem.

 

fekve3fekve4

Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek a támogatást!

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.