Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

fekve1fekve2

 

A XVI. Fekvenyomó Diákolimpia Országos Döntője 2015. május 16-17.-én került megrendezésre Kazincbarcikán a Magyar Erőemelő Szövetség szerevezésével. A verseny kor-és súlycsoportban kategorizálva zajlott, ahol mindenkinek három kísérlete volt, melyek közül a legnagyobb kinyomott súly számított. Az én teljesítményem kísérletenként a következő volt: 50kg, 55kg, 57,5kg. Ezzel a teljesítménnyel a VI .korcsoport, (-63kg) súlycsoportjának Országos Bajnoka lettem. 5 éve versenyzem ebben a sportágban. Ez idő alatt két országos ezüst érmet és három országos bajnoki címemet nyertem.

 

fekve3fekve4

Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek a támogatást!

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.