Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

íjjász2íjjász3

 

Április 26-án Gyomaendrődön, a III. Körösmenti Íjfeszítő Viadalon képviseltette magát a Sportcsarnok Sportegyesület Artemis Íjász szakosztály. A szakosztályunkból hárman neveztek a versenyre, mindhárman a Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium tanulói. Versenyzőink 2014. októbere óta íjászkodnak a szakosztály keretein belül, ez a verseny volt számukra az első megmérettetés, amin kiválóan megfeleltek. Kategóriájukban (tradicionális íj, ifi korosztály) mindhárman dobogós helyezést értek el.

 

íjjász

1. helyezett Adamik Nikoletta, 2. helyezett Török Kinga Regina, 3. helyezett Somogyi Dóra Köszönettel tartozunk a Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumnak és Mezőberény Város Önkormányzatának a támogatásért, nélkülük nem sikerülhetett volna. Külön köszönet a Körösmenti Íjfeszítő Egyletnek a színvonalas, jó hangulatú verseny megrendezéséért. Mindannyian nagyon jól éreztük magunkat. A versenyzőinknek pedig a jövőben is sok sikert és hasonlóan szép eredményeket kívánunk.

(A versenyzők felkészítője: Finta Zsolt István, szakosztályvezető)

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.