Emlékezetessé tette csodáit, kegyelmes és irgalmas az ÚR. Zsoltár 111,4

íjjász2íjjász3

Április 26-án Gyomaendrődön, a III. Körösmenti Íjfeszítő Viadalon képviseltette magát a Sportcsarnok Sportegyesület Artemis Íjász szakosztály. A szakosztályunkból hárman neveztek a versenyre, mindhárman a Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium tanulói. Versenyzőink 2014. októbere óta íjászkodnak a szakosztály keretein belül, ez a verseny volt számukra az első megmérettetés, amin kiválóan megfeleltek. Kategóriájukban (tradicionális íj, ifi korosztály) mindhárman dobogós helyezést értek el.

íjjász

1. helyezett Adamik Nikoletta, 2. helyezett Török Kinga Regina, 3. helyezett Somogyi Dóra Köszönettel tartozunk a Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumnak és Mezőberény Város Önkormányzatának a támogatásért, nélkülük nem sikerülhetett volna. Külön köszönet a Körösmenti Íjfeszítő Egyletnek a színvonalas, jó hangulatú verseny megrendezéséért. Mindannyian nagyon jól éreztük magunkat. A versenyzőinknek pedig a jövőben is sok sikert és hasonlóan szép eredményeket kívánunk.

(A versenyzők felkészítője: Finta Zsolt István, szakosztályvezető)