Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
„Amit tehát Isten egybekötött, ember el ne válassza!”

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Április 14-15-én rendezték a 33. Vivicittá városvédő futást Budapesten, melyen iskolánk is képviseltette magát. A vizes VB okán gyönyörűvé varázsolt Margitsziget adott ismét otthont a kétnapos futófesztivál közel harmincezer résztvevőjének és a szurkolóknak. Diáktársaitok közül Murvai Vanessza (11. A), Szilágyi Emma (10. B), Kovács Máté és Zs. Nagy Bence (10. A) valamint jómagam vettünk részt ezen a versenyen, a félmaratoni távot egyénileg vagy párosan teljesítve. Nagy élmény volt a jól ismert épületeket látni egy „futókirándulás” keretében, az autóforgalomtól nem zavarva élvezhettük a méltán híres fővárosi miliőt.

Köszönjük az iskolai diáksportkör és az intézmény támogatását, és hogy részt vehettünk ezen a sporteseményen! Reméljük, jövőre is itt lehetünk (de addig is Spar maraton, az ősszel)!

futó1

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.