Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Február 14-én itt a FARSANG! Téma: 70-es, 80-as évek!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Április 14-15-én rendezték a 33. Vivicittá városvédő futást Budapesten, melyen iskolánk is képviseltette magát. A vizes VB okán gyönyörűvé varázsolt Margitsziget adott ismét otthont a kétnapos futófesztivál közel harmincezer résztvevőjének és a szurkolóknak. Diáktársaitok közül Murvai Vanessza (11. A), Szilágyi Emma (10. B), Kovács Máté és Zs. Nagy Bence (10. A) valamint jómagam vettünk részt ezen a versenyen, a félmaratoni távot egyénileg vagy párosan teljesítve. Nagy élmény volt a jól ismert épületeket látni egy „futókirándulás” keretében, az autóforgalomtól nem zavarva élvezhettük a méltán híres fővárosi miliőt.

Köszönjük az iskolai diáksportkör és az intézmény támogatását, és hogy részt vehettünk ezen a sporteseményen! Reméljük, jövőre is itt lehetünk (de addig is Spar maraton, az ősszel)!

futó1

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.