Az Úr szeretetével tele van a föld. Zsoltár 33,5

Április 14-15-én rendezték a 33. Vivicittá városvédő futást Budapesten, melyen iskolánk is képviseltette magát. A vizes VB okán gyönyörűvé varázsolt Margitsziget adott ismét otthont a kétnapos futófesztivál közel harmincezer résztvevőjének és a szurkolóknak. Diáktársaitok közül Murvai Vanessza (11. A), Szilágyi Emma (10. B), Kovács Máté és Zs. Nagy Bence (10. A) valamint jómagam vettünk részt ezen a versenyen, a félmaratoni távot egyénileg vagy párosan teljesítve. Nagy élmény volt a jól ismert épületeket látni egy „futókirándulás” keretében, az autóforgalomtól nem zavarva élvezhettük a méltán híres fővárosi miliőt.

Köszönjük az iskolai diáksportkör és az intézmény támogatását, és hogy részt vehettünk ezen a sporteseményen! Reméljük, jövőre is itt lehetünk (de addig is Spar maraton, az ősszel)!

futó1