Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2018. március 2-3. között került megrendezésre a 9. Magyarországi Evangélikus Gimnáziumok Népművészeti Találkozója, a MEGINT, és a 3. Nits Márta népdaléneklési verseny. Iskolánkból 3 diák nevezett a megmérettetésre, és szép eredményeket is értek el. Magyar Mirella arany minősítést kapott kitüntetéssel, Gurmai Boglárka ezüst, Drégelyvári Adrienn pedig bronz minősítést tudhat magáénak. A lányok a találkozó másnapján az iskolák bemutatkozóján moldvai táncokat adtak elő Kiss Dórával, Varga Laurával és Csapó Renátával együtt. Technikai segítségünk Barta Nikolett volt. A lányok nagy érdeme, hogy a táncokat maguk rakták össze, és tanították be egymásnak. Eredményesen és színvonalasan képviselték iskolánkat.
A ruhákat köszönjük a Leg-a-láb Alapfokú Művészeti Iskolának!
received 1582447728536049received 1879843205424320

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.