Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Szemeim az úrra néznek szüntelen, fordulj felém és könyörülj Uram!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2018. március 2-3. között került megrendezésre a 9. Magyarországi Evangélikus Gimnáziumok Népművészeti Találkozója, a MEGINT, és a 3. Nits Márta népdaléneklési verseny. Iskolánkból 3 diák nevezett a megmérettetésre, és szép eredményeket is értek el. Magyar Mirella arany minősítést kapott kitüntetéssel, Gurmai Boglárka ezüst, Drégelyvári Adrienn pedig bronz minősítést tudhat magáénak. A lányok a találkozó másnapján az iskolák bemutatkozóján moldvai táncokat adtak elő Kiss Dórával, Varga Laurával és Csapó Renátával együtt. Technikai segítségünk Barta Nikolett volt. A lányok nagy érdeme, hogy a táncokat maguk rakták össze, és tanították be egymásnak. Eredményesen és színvonalasan képviselték iskolánkat.
A ruhákat köszönjük a Leg-a-láb Alapfokú Művészeti Iskolának!
received 1582447728536049received 1879843205424320

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.