Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Szülőként mindig a legjobbat szeretnénk gyermekeinknek.  Amikor felmerült a lehetőség, hogy indul a 6 osztályos gimnázium, hosszas otthoni beszélgetés után úgy döntöttünk, hogy jelentkezünk. Jó döntés volt! Kissé nehezen indult, hiszen az oktatás más jellegű. A tanárok kedvesek, segítőkészek a gyerekekkel és a szülőkkel egyaránt. Az ünnepek meghittek, családiasak. Sok közös program van, ami összekovácsolja az osztályt. Gyermekünk mostanra megértette, ha tanul, azt önmagáért teszi. A tudás, amit elsajátít, az az övé. Szorgalmasan készül, amit az előző iskolában jó ideje nem tapasztaltam. Jól érzi magát a PSG-ben. Mi szülők pedig boldogok vagyunk, mert a legnagyobb öröm az, ha gyermekünk nyitott, vidám, boldog és elégedett.

egy 7.f osztályos tanuló szülei

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.