„Amit tehát Isten egybekötött ember el ne válassza”

Szülőként mindig a legjobbat szeretnénk gyermekeinknek.  Amikor felmerült a lehetőség, hogy indul a 6 osztályos gimnázium, hosszas otthoni beszélgetés után úgy döntöttünk, hogy jelentkezünk. Jó döntés volt! Kissé nehezen indult, hiszen az oktatás más jellegű. A tanárok kedvesek, segítőkészek a gyerekekkel és a szülőkkel egyaránt. Az ünnepek meghittek, családiasak. Sok közös program van, ami összekovácsolja az osztályt. Gyermekünk mostanra megértette, ha tanul, azt önmagáért teszi. A tudás, amit elsajátít, az az övé. Szorgalmasan készül, amit az előző iskolában jó ideje nem tapasztaltam. Jól érzi magát a PSG-ben. Mi szülők pedig boldogok vagyunk, mert a legnagyobb öröm az, ha gyermekünk nyitott, vidám, boldog és elégedett.

egy 7.f osztályos tanuló szülei