Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
„Amit tehát Isten egybekötött ember el ne válassza”

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Szülőként mindig a legjobbat szeretnénk gyermekeinknek.  Amikor felmerült a lehetőség, hogy indul a 6 osztályos gimnázium, hosszas otthoni beszélgetés után úgy döntöttünk, hogy jelentkezünk. Jó döntés volt! Kissé nehezen indult, hiszen az oktatás más jellegű. A tanárok kedvesek, segítőkészek a gyerekekkel és a szülőkkel egyaránt. Az ünnepek meghittek, családiasak. Sok közös program van, ami összekovácsolja az osztályt. Gyermekünk mostanra megértette, ha tanul, azt önmagáért teszi. A tudás, amit elsajátít, az az övé. Szorgalmasan készül, amit az előző iskolában jó ideje nem tapasztaltam. Jól érzi magát a PSG-ben. Mi szülők pedig boldogok vagyunk, mert a legnagyobb öröm az, ha gyermekünk nyitott, vidám, boldog és elégedett.

egy 7.f osztályos tanuló szülei

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.