Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2018.01.11-én iskolánk futsal csapata Szeghalmon vett részt a Diákolimpia Megyei elődöntőjén. Rajtunk kívül még négy iskola nevezett. 4 mérkőzésből három győzelmet értünk el, mindössze egyszer szenvedtünk vereséget, így második helyezést értünk el. Jó játékkal, sportszerű magatartással játszott csapatunk. Küzdelmes, fárasztó illetve tapasztalattal teli nap volt ez számunkra.  Jövőre újabb reményekkel a megnyerés érdekében indulunk el.

A csapat tagjai voltak:

Illés Tamás, Simon Szabolcs, Stefán Dániel, Tóth Márton, Vantara Viktor 10. D

Faragó Richárd, Fazekas Attila, Gajda László, Nagy Dominik, Pocsaji Alexander  9. D

 

futsal1

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.