Szemeim az úrra néznek szüntelen, fordulj felém és könyörülj Uram!

Idén már harmadik alkalommal került megrendezésre iskolánkban az Adventi szavalóverseny, amelyen több mint harminc versenyző vett részt. Külön öröm volt számunkra, hogy az általános iskolások közül is nagyon sokan neveztek a versenyre, és mondták el – a gimnazistákhoz hasonlóan – egy kedvenc versüket.

20171213 154926

Az elsősök között Ficzere Zalán első, Varga Lili második, míg Styaszni Janka harmadik helyet ért el. Eczeti Zsófia külön díjban részesült. A másodikosok csoportjában Babinszky Panna, Szőcs Boglárka és Kávai Eszter álhatott fel sorrendben a képzeletbeli dobó fokaira. A gimnazisták versenyének befutója igen szorosra sikerült, hiszen alig néhány pont választotta el a helyezetteket. Az összesítés után Juhász Erik örülhetett az első, Nyegota Evelin a második és Tusz Ilona a harmadik helyezésnek.

Nekik és minden kedves résztvevőnek szívből gratulálunk!

Reméljük, hogy jövőre is ilyen sokan kapnak majd kedvet ahhoz, hogy a karácsonyt (és a szünetet) velünk együtt versekkel is várják!

20171213 155732