Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Csütörtök első órában március 15-ei emlékműsor lesz! Ünneplőt, kokárdát ne felejtsétek el!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Idén már harmadik alkalommal került megrendezésre iskolánkban az Adventi szavalóverseny, amelyen több mint harminc versenyző vett részt. Külön öröm volt számunkra, hogy az általános iskolások közül is nagyon sokan neveztek a versenyre, és mondták el – a gimnazistákhoz hasonlóan – egy kedvenc versüket.

20171213 154926

Az elsősök között Ficzere Zalán első, Varga Lili második, míg Styaszni Janka harmadik helyet ért el. Eczeti Zsófia külön díjban részesült. A másodikosok csoportjában Babinszky Panna, Szőcs Boglárka és Kávai Eszter álhatott fel sorrendben a képzeletbeli dobó fokaira. A gimnazisták versenyének befutója igen szorosra sikerült, hiszen alig néhány pont választotta el a helyezetteket. Az összesítés után Juhász Erik örülhetett az első, Nyegota Evelin a második és Tusz Ilona a harmadik helyezésnek.

Nekik és minden kedves résztvevőnek szívből gratulálunk!

Reméljük, hogy jövőre is ilyen sokan kapnak majd kedvet ahhoz, hogy a karácsonyt (és a szünetet) velünk együtt versekkel is várják!

20171213 155732

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.