Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Vermes

 

Idén júliusban rendezték meg első alkalommal a Vermes Miklós Evangélikus Tehetséggondozó Sport- és Tudástábort. Ebbe a táborba evangélikus iskolákból vártak fiatalokat, akik tanulmányi, illetve sportversenyeken vettek részt. Budapestre kellett felutaznunk, ahol egy kollégiumban szállásoltak el bennünket. Az első napot ismerkedéssel töltöttük. Megkaptuk a heti programot, és csoportokba osztottak minket. A második napon a Testnevelési Egyetemen végeztünk edzést, délután pedig matematika foglalkozásokat tartottak nekünk. A szervezők igyekeztek minél több programot belezsúfolni abba a hétbe, ameddig a táborban voltunk, ezért csütörtökön ellátogattunk egy informatikai céghez, az EPAM-hoz, ahol egy rövid előadást hallgattunk meg. Ezt követően a Corvinus Egyetemen vezettek körbe minket. Ezek után a szálláson végeztünk edzéseket. Pénteken Gödre utaztunk egy barátságos verseny miatt. Két csoportra osztottak bennünket: az egyik csapat sárkányhajózni ment, a másiknak pedig térkép segítségével kellett eljutnia egy megbeszélt találkozási pontra, ahol a csapatok cseréltek. Ezután visszamentünk a szállásunkra egy kis pihenés erejéig, este a Gellért-hegyre kirándultunk. A szombati nap volt a legizgalmasabb, mert leltőségünk nyílt elmenni a vizes világbajnokságra, ahol a saját úszóinkat is élőben láthattuk. Ha ez nem lett volna elég, este egy szurkolói zónában szurkoltuk végig a vízilabda döntőt. A vasárnapi nap volt a tábor utolsó napja. Emléklapokat és egy kis ajándékot kaptunk, majd mindenki hazautazott. Nagyon hálás vagyok, amiért elmehettem ebbe a táborba, és mindenkinek ajánlom!

received 1979340649020387

 

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.