Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Szemeim az úrra néznek szüntelen, fordulj felém és könyörülj Uram!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Vermes

 

Idén júliusban rendezték meg első alkalommal a Vermes Miklós Evangélikus Tehetséggondozó Sport- és Tudástábort. Ebbe a táborba evangélikus iskolákból vártak fiatalokat, akik tanulmányi, illetve sportversenyeken vettek részt. Budapestre kellett felutaznunk, ahol egy kollégiumban szállásoltak el bennünket. Az első napot ismerkedéssel töltöttük. Megkaptuk a heti programot, és csoportokba osztottak minket. A második napon a Testnevelési Egyetemen végeztünk edzést, délután pedig matematika foglalkozásokat tartottak nekünk. A szervezők igyekeztek minél több programot belezsúfolni abba a hétbe, ameddig a táborban voltunk, ezért csütörtökön ellátogattunk egy informatikai céghez, az EPAM-hoz, ahol egy rövid előadást hallgattunk meg. Ezt követően a Corvinus Egyetemen vezettek körbe minket. Ezek után a szálláson végeztünk edzéseket. Pénteken Gödre utaztunk egy barátságos verseny miatt. Két csoportra osztottak bennünket: az egyik csapat sárkányhajózni ment, a másiknak pedig térkép segítségével kellett eljutnia egy megbeszélt találkozási pontra, ahol a csapatok cseréltek. Ezután visszamentünk a szállásunkra egy kis pihenés erejéig, este a Gellért-hegyre kirándultunk. A szombati nap volt a legizgalmasabb, mert leltőségünk nyílt elmenni a vizes világbajnokságra, ahol a saját úszóinkat is élőben láthattuk. Ha ez nem lett volna elég, este egy szurkolói zónában szurkoltuk végig a vízilabda döntőt. A vasárnapi nap volt a tábor utolsó napja. Emléklapokat és egy kis ajándékot kaptunk, majd mindenki hazautazott. Nagyon hálás vagyok, amiért elmehettem ebbe a táborba, és mindenkinek ajánlom!

received 1979340649020387

 

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.