Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
„Amit tehát Isten egybekötött ember el ne válassza”

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Atlétika Diákolimpia Országos Döntő

Székesfehérvár

2017. május 27-én került megrendezésre az atlétika diákolimpia országos döntője Székesfehérváron. Nem gondoltam volna, hogy a megyei versenyen elért helyezésem ellenére - távolugrás: 1. hely, gátfutás: 2. hely - bejutok az országos versenyre, mivel nem sikerült teljesítenem a megadott szinteket. Legnagyobb meglepetésemre és örömömre azonban mégis meghívást kaptam. Nagy lendülettel folytattam az edzéseket, de sajnos nem kerültek el a sérülések. A versenyen megtettem minden tőlem telhetőt, és távolugrásban 6 centimétert javítva a megyei döntőn elért teljesítményemen 494 centiméterrel a 8. helyen végeztem.

Gyöngyösi Terézia34762012182 2b6d052156 b

 

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.