Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Február 14-én itt a FARSANG! Téma: 70-es, 80-as évek!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Atlétika diákolimpia megyei döntő

Évről évre képviseltetem magam a diákolimpia megyei döntőjén. A döntőre 2017.04.25-26-án került sor Békéscsabán a Tünde utcai sportpályán. Az első napon távolugrásban indultam. 488 cm-es eredményemmel az első helyet sikerült megszereznem. Második nap a gátfutás és a 200 méteres síkfutás döntője került megrendezésre. Gátfutásban 2. helyen végeztem, míg 200 méteren 4-ként értem célba. Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk, a gátfutásnál és 200 méternél is erős szembeszél nehezítette a döntő lebonyolítását. Úgy gondolom sikerült kihoznom magamból a maximumot és büszke vagyok a teljesítményemre, ami a további felkészülésemre pozitívan fog hatni.             

                                                                                                                                             Gyöngyösi Terézia 11.C

gyöngyösi terézia1

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.