Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Atlétika diákolimpia megyei döntő

Évről évre képviseltetem magam a diákolimpia megyei döntőjén. A döntőre 2017.04.25-26-án került sor Békéscsabán a Tünde utcai sportpályán. Az első napon távolugrásban indultam. 488 cm-es eredményemmel az első helyet sikerült megszereznem. Második nap a gátfutás és a 200 méteres síkfutás döntője került megrendezésre. Gátfutásban 2. helyen végeztem, míg 200 méteren 4-ként értem célba. Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk, a gátfutásnál és 200 méternél is erős szembeszél nehezítette a döntő lebonyolítását. Úgy gondolom sikerült kihoznom magamból a maximumot és büszke vagyok a teljesítményemre, ami a további felkészülésemre pozitívan fog hatni.             

                                                                                                                                             Gyöngyösi Terézia 11.C

gyöngyösi terézia1

Copyright © 2017 PSG Rights Reserved.