Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Február 14-én itt a FARSANG! Téma: 70-es, 80-as évek!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

2017. február 15-én került megrendezésre a X. Fekvenyomó Kupa, melyen az iskola lelkes versenyzői mérték össze erejüket. A versenyen a fiúk három, míg a lányok egy kategóriában indulhattak.  A helyszínen nevezett tíz versenyző a jó hangulatú megmérettetés után megérdemelten vehette át jutalmát, az érmek, oklevelek és egyéb díjak formájában.  Külön öröm számunkra, hogy örökös bajnokot is avathattunk, hiszen Irimiás Erika, aki számos országos versenyen sem talált még legyőzőre, elnyerte a PSEG örökös bajnoka címet. Erika 2012-től valamennyi versenyünkön indult, így jobb kezekbe nem is kerülhetett volna az elismerés.

kondi 2017

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.