Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Február 14-én itt a FARSANG! Téma: 70-es, 80-as évek!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Muzsikusok

Iskolánk futsal csapata a 2016.dec.7-én megyei elődöntőn vett részt Békésen. Ellenfeleink a Gál Ferenc Szakképző iskola, Bcs.-i SzC Vásárhelyi Pál Szakgimnázium, Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium. és a Sarkadi Ady-Bay Gimnázium voltak. Az első fordulóban a békéscsabai Vízművel mérkőztünk meg, ahol hatalmas meccsen, Lakatos P. ,  Fábián V. és Hudák G. (2) góljaival 4-3-ra nyertünk. A következő mérkőzésen Békés legjobbjaival játszottunk, ahol a második félidő elején Bodó Imre kapusunknak felszakadt a szemöldöke és az erős vérzés miatt, nem tudta folytatni a játékot, így a kapuban Fábián V. mezőnyjátékosunk folytatta, de a történtek ellenére is 4-2-re nyerni tudtunk Hudák G. Somvári Z. és Lakatos P. (2) góljaival. Harmadik meccsünkön magabiztosan, szép játékkal, már Bodó Imivel a kapuban nyertünk 5-0ra a sarkadiak ellen Fábián V., Lakatos P. és Hudák G. (2) góljaival. de sajnos ez a mérkőzés sem maradt el sérülés nélkül... Ráczkevy S. játékosunkkal csúnyán elbántak és komoly zúzódást szenvedett könyökén.

sérültek

Utolsó mérkőzésünkön Orosháza ellen játszottunk, ahol már a meccs előtt tudtuk, hogy továbbjutottunk, de ennek ellenére komolyan vettük a feladatot és 6-0-ra győzedelmeskedett a csapatunk Ráczkevy S., Hudák G. (2), és Lakatos P. (2) góljaival. A csapat tagjai: Bodó Imre, Pázsit Attila, Papp Kristóf, Ráczkevy Sándor, Somvári Zoltán, Gyöngyösi István (Kenya), Hudák Gergő, Lakatos Patrik, Balogh Gergő és Fábián Vince (Pilu). Következő megmérettetésünk a megyei döntőn lesz 2016.12.14-én. Külön köszönet a "menedzserünknek" Szilágyi Zsuzsa tanárnőnek!

                                                                                               Fábián Vince

BRÉMAIAK

 

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.