Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
„Amit tehát Isten egybekötött ember el ne válassza”

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Muzsikusok

Iskolánk futsal csapata a 2016.dec.7-én megyei elődöntőn vett részt Békésen. Ellenfeleink a Gál Ferenc Szakképző iskola, Bcs.-i SzC Vásárhelyi Pál Szakgimnázium, Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium. és a Sarkadi Ady-Bay Gimnázium voltak. Az első fordulóban a békéscsabai Vízművel mérkőztünk meg, ahol hatalmas meccsen, Lakatos P. ,  Fábián V. és Hudák G. (2) góljaival 4-3-ra nyertünk. A következő mérkőzésen Békés legjobbjaival játszottunk, ahol a második félidő elején Bodó Imre kapusunknak felszakadt a szemöldöke és az erős vérzés miatt, nem tudta folytatni a játékot, így a kapuban Fábián V. mezőnyjátékosunk folytatta, de a történtek ellenére is 4-2-re nyerni tudtunk Hudák G. Somvári Z. és Lakatos P. (2) góljaival. Harmadik meccsünkön magabiztosan, szép játékkal, már Bodó Imivel a kapuban nyertünk 5-0ra a sarkadiak ellen Fábián V., Lakatos P. és Hudák G. (2) góljaival. de sajnos ez a mérkőzés sem maradt el sérülés nélkül... Ráczkevy S. játékosunkkal csúnyán elbántak és komoly zúzódást szenvedett könyökén.

sérültek

Utolsó mérkőzésünkön Orosháza ellen játszottunk, ahol már a meccs előtt tudtuk, hogy továbbjutottunk, de ennek ellenére komolyan vettük a feladatot és 6-0-ra győzedelmeskedett a csapatunk Ráczkevy S., Hudák G. (2), és Lakatos P. (2) góljaival. A csapat tagjai: Bodó Imre, Pázsit Attila, Papp Kristóf, Ráczkevy Sándor, Somvári Zoltán, Gyöngyösi István (Kenya), Hudák Gergő, Lakatos Patrik, Balogh Gergő és Fábián Vince (Pilu). Következő megmérettetésünk a megyei döntőn lesz 2016.12.14-én. Külön köszönet a "menedzserünknek" Szilágyi Zsuzsa tanárnőnek!

                                                                                               Fábián Vince

BRÉMAIAK

 

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.