Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Sikeres érettségi vizsgákat kívánunk! "Veled leszek"- mondja az Úr."

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Hétfőn sikeresen megérkeztünk Lucca városába, ahol újra találkoztak a régi ismerősök. Jó hangulatban, sok beszélgetéssel telt az első nap. Kedden elkezdődött a munka, ahol is megtekintettük a második félév kisfilmjeit, majd megvitattuk azok erősségeit és esetleges negatívumait. Ezután elkezdtünk készülni a szombati disszeminációra, ami a tavalyi évhez hasonlóan egy moziban fog megvalósulni. 
Szerdán a vendéglátóink Firenzébe kalauzoltak minket, ahol megtekintettük a város híres építményeit, sétáltunk a legforgalmasabb és a legcsendesebb helyeken is. A hosszú nap után élményekkel gazdagan tértünk vissza Lucca városába.
IMG 5832IMG 5862IMG 5864IMG 5918IMG 5966IMG 5974

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.