Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Áldott és örömteli húsvétot kívánunk! Krisztus feltámadt!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Hétfőn sikeresen megérkeztünk Lucca városába, ahol újra találkoztak a régi ismerősök. Jó hangulatban, sok beszélgetéssel telt az első nap. Kedden elkezdődött a munka, ahol is megtekintettük a második félév kisfilmjeit, majd megvitattuk azok erősségeit és esetleges negatívumait. Ezután elkezdtünk készülni a szombati disszeminációra, ami a tavalyi évhez hasonlóan egy moziban fog megvalósulni. 
Szerdán a vendéglátóink Firenzébe kalauzoltak minket, ahol megtekintettük a város híres építményeit, sétáltunk a legforgalmasabb és a legcsendesebb helyeken is. A hosszú nap után élményekkel gazdagan tértünk vissza Lucca városába.
IMG 5832IMG 5862IMG 5864IMG 5918IMG 5966IMG 5974

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.