Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Áldott és örömteli húsvétot kívánunk! Krisztus feltámadt!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Az Erasmus + program keretein belül iskolánk kilenc diákja és két tanára 2019. január 16 és 20 között öt napot töltött a németországi Lingenben. A második éve zajló projekt keretein belül most mi látogattuk meg német barátainkat, ahol a diákok tovább mélyíthették tudásukat az Európai Unióval kapcsolatban. Az együttlét során több, egymással párhuzamosan zajló projektmunkában is részt vettek a tanulók. Az Echt Jetzt Europa projektben egy közös film leforgatása volt a feladat, melynek kereteit sikeresen kidolgozták. A Ludwig Windhorst Haus-ban pedig képet kaphattak az európai döntéshozatal szerveinek működéséről, hiszen Európa energiajövője vonatkozásában kellett szimulált vitát generálniuk a képzelt Európai Parlamentben. A fáradtságos munka egy közös münsteri kirándulással zárult. A program során számos tapasztalattal gazdagodtunk, sok barátot szereztünk.

IMG 20190117 104015IMG 20190118 155557

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.