Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Áldott és örömteli húsvétot kívánunk! Krisztus feltámadt!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A mai napunkat ismét a disszemináció előkészítésével indítottuk a luccai mozi gyönyörű előadótermében. A nap kellemes hangulatban telt el. A leginkább színházi darabra hasonlító projektzárás során megtekintjük az eddig elkészült filmeket, örvendünk a közös munka sikerének. Lehetőségünk nyílik megosztani másokkal élményeinket és tapasztalatainkat, melyeket a projekt során szereztünk. 
A tradicionális olasz ebéd után az irányt Firenze grandiózus városába vettük. Hogy kirándulásunkat még tartalmasabbá tegyék vendéglátóink, egy játék segítségével jártuk körbe a város lenyűgöző épületeit. Nagyon jól éreztük magunkat a mai napon is, az estét pedig mindenki a családdal töltötte.
 
IMG 2618
IMG 2683IMG 2674

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.