Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Áldott és örömteli húsvétot kívánunk! Krisztus feltámadt!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A keddi napot a lenyűgöző luccai moziban kezdtük 8:30-kor. A nap a disszeminacióra való készülés jegyében telt. Megpróbaltuk az olaszok elképzeléseit a színpadra varázsolni, ami nem volt egyszerű feladat, ennek ellenére teljesítettük. Miután végeztünk a munkával, az iskolába vezetett utunk, ahol hagyományos olasz ételekkel vendégeltek meg minket. Ezt követően vonattal eljutottunk a világhírű Pisaba. Részt vehettünk egy városnézésen, mely során megnéztük a pisai ferde tornyot és annak környékét. Arra is volt lehetőségünk, hogy szabadon töltsünk el egy órát, amit fagyizásra és vásárlásra használtuk fel. Élményekkel megtelve érkeztünk vissza Luccaba, de a napnak még nincs vége, mivel bowlingozással fogjuk zárni ezt a felejthetetlen napot.

IMG 2594

IMG 2579

IMG 2610

IMG 2552

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.