Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Az Úr pedig vele volt, és igéiből semmit sem hagyott beteljesületlenül. (1Sámuel 3,19.)

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A közös hétvégén innen és túl
 
Az Erasmus+ program keretein belül 8 olasz cserediák érkezett hozzánk a Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumba. Szerda este érkeztek meg, ezt követően az első magyaros ételek kipróbálására került sor. A hét további részében együtt dolgoztunk, majd hétvégén megmutattuk nekik a saját otthonainkat. Különböző programokkal tettük emlékezetesebbé a magyarországi tartózkodásukat, mint például a főváros, Debrecen és Békéscsaba meglátogatásával. Lehetőségük nyílt még több magyar étel és szokás megismerésére. A hétvége alatt sikerült jobban megismerni egymást és a családjaink is a szívükbe fogadták őket. A hétvégén szinte családtaggá váltak ezért nehéz volt a búcsú pillanata. Mindannyian reménykedünk a mihamarabbi viszontlátásban.
 
erasmus
erasmus1
erasmus2
erasmus3

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.