Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Áldott és örömteli húsvétot kívánunk! Krisztus feltámadt!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A közös hétvégén innen és túl
 
Az Erasmus+ program keretein belül 8 olasz cserediák érkezett hozzánk a Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumba. Szerda este érkeztek meg, ezt követően az első magyaros ételek kipróbálására került sor. A hét további részében együtt dolgoztunk, majd hétvégén megmutattuk nekik a saját otthonainkat. Különböző programokkal tettük emlékezetesebbé a magyarországi tartózkodásukat, mint például a főváros, Debrecen és Békéscsaba meglátogatásával. Lehetőségük nyílt még több magyar étel és szokás megismerésére. A hétvége alatt sikerült jobban megismerni egymást és a családjaink is a szívükbe fogadták őket. A hétvégén szinte családtaggá váltak ezért nehéz volt a búcsú pillanata. Mindannyian reménykedünk a mihamarabbi viszontlátásban.
 
erasmus
erasmus1
erasmus2
erasmus3

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.