Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Áldott és örömteli húsvétot kívánunk! Krisztus feltámadt!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Ciao ragazzi, avagy a második közös nap

 

Az Erasmus + projekt második napja is igazán tartalmasan telik. A reggeli után a tanulók nyakukba vették a várost. Először a polgármesteri hivatalban tettek látogatást, ahol Szekeres Józsefné alpolgármester asszony köszöntötte a vendégeket. A kedves szavak után a diákok megismerkedtek Mezőberény híres épületeivel és izgalmas történelmével.
A hétmérföldes csizma levételét követően újra megkezdtük a munkát. A diákok kiválasztották a filmjük témáját: találkozás egy idegen kultúrával. Ötletek jöttek, ötletek mentek, majd elkészültek az első képek a forgatásra váró jelenetekhez.
Hamarosan három órát üt az óra, ami azt jelenti, hogy egy kis időre elköszönünk egymástól, hiszen a diákokat várja a közös hétvége. Hétfőn újult erővel, kipihenten és már néhány leforgatott jelenet birtokában vetjük magunkat újra a feladatok sokaságába.

unnamed

unnamed8

unnamed2

unnamed4

unnamed5

 

unnamed6

unnamed7

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.