Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Ciao ragazzi, avagy a második közös nap

 

Az Erasmus + projekt második napja is igazán tartalmasan telik. A reggeli után a tanulók nyakukba vették a várost. Először a polgármesteri hivatalban tettek látogatást, ahol Szekeres Józsefné alpolgármester asszony köszöntötte a vendégeket. A kedves szavak után a diákok megismerkedtek Mezőberény híres épületeivel és izgalmas történelmével.
A hétmérföldes csizma levételét követően újra megkezdtük a munkát. A diákok kiválasztották a filmjük témáját: találkozás egy idegen kultúrával. Ötletek jöttek, ötletek mentek, majd elkészültek az első képek a forgatásra váró jelenetekhez.
Hamarosan három órát üt az óra, ami azt jelenti, hogy egy kis időre elköszönünk egymástól, hiszen a diákokat várja a közös hétvége. Hétfőn újult erővel, kipihenten és már néhány leforgatott jelenet birtokában vetjük magunkat újra a feladatok sokaságába.

unnamed

unnamed8

unnamed2

unnamed4

unnamed5

 

unnamed6

unnamed7

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.