Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Áldott és örömteli húsvétot kívánunk! Krisztus feltámadt!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Az iskolánkban zajló Erasmus + projekt első napja

Az Erasmus + projekt első napja lassan a végéhez érkezik. Reggel, az igazgatónő köszöntője után megkezdődött a közös munka.
Egy rövid, játékos ismerkedés után összegyűjtöttük azokat a dolgokat, amiket a projekttől várunk. Ezután megtekintettük egymás werkfilmjeit, majd az alapján próbáltak a tanulók következtetni a filmek történetére. A filmek megtekintésekor hol jókat nevettünk, hol elérzékenyülve mosolyogtunk, de egy dolog biztos: sokat tanultunk magunkról és a másik kultúráról is. A napot egy játékos kvízzel zártuk, ahol a versengést a nagy nevetések és örömujjongások váltották fel. A napot egy finom, magyaros vacsorával zárjuk, hogy holnap újult erővel vethessük be magunkat a munkába.

unnamed

unnamed2

unnamed3

unnamed4

unnamed5

unnamed6

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.