Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Az iskolánkban zajló Erasmus + projekt első napja

Az Erasmus + projekt első napja lassan a végéhez érkezik. Reggel, az igazgatónő köszöntője után megkezdődött a közös munka.
Egy rövid, játékos ismerkedés után összegyűjtöttük azokat a dolgokat, amiket a projekttől várunk. Ezután megtekintettük egymás werkfilmjeit, majd az alapján próbáltak a tanulók következtetni a filmek történetére. A filmek megtekintésekor hol jókat nevettünk, hol elérzékenyülve mosolyogtunk, de egy dolog biztos: sokat tanultunk magunkról és a másik kultúráról is. A napot egy játékos kvízzel zártuk, ahol a versengést a nagy nevetések és örömujjongások váltották fel. A napot egy finom, magyaros vacsorával zárjuk, hogy holnap újult erővel vethessük be magunkat a munkába.

unnamed

unnamed2

unnamed3

unnamed4

unnamed5

unnamed6

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.