Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek. Ján 8,36

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Tisztelt leendő Diákjaink! Kedves Szülők!

Az Oktatási Hivatal tájékoztatása szerint a jelen tanévi felvételi eljárástól kezdve az egyénileg jelentkezést benyújtó tanulók is kizárólag a KIFIR elektronikus adatlapkitöltő rendszerben állíthatják elő a felvételi lapokat, azok kézi kitöltésére nincs lehetőség. Az egyéni jelentkezők számára írt tájékoztatás elérhető a www.oktatas.hu honlapon a Köznevelés/Középfokú felvételi eljárás/Aktuális beiskolázási időszak (2017/2018. tanév)/Az egyéni jelentkezés menete a 2017/2018. tanévben zajló középfokú felvételi eljárás során menüpont alatt.

Ennek értelmében a jelen tanévtől a kézzel kitöltött felvételi lapok feldolgozására nincs lehetőség, ezért NEM HASZNÁLHATJUK, és NEM FOGADHATJUK EL az interneten különböző honlapokon megtalálható, korábbi tanévi felvételi lap nyomtatványokat!

Sikeres felvételt kívánok!

Dr. Rückné Mező Györgyi intézményvezető

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.