Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Az Úr pedig vele volt, és igéiből semmit sem hagyott beteljesületlenül. (1Sámuel 3,19.)

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A reménységben örvendezzetek, a nyomorúságban legyetek kitartók, az imádkozásban állhatatosak. Róma 12,12

Ha valamit igazán remélek, akkor örömteli várakozásban vagyok. Ha nehézségek érnek, akkor igyekszem talpon maradni, nem összeomlani. Két lelkiállapot, amiben a dolgok csak a jövőben kerülnek a helyükre. Ezért jó lehetőség az imádság és a kitartó, állhatatos imádság, mert fenntartja a kapcsolatot az idő Urával. Ha az időt és a jövőt nem is befolyásolhatom, de imádságaimban egy láthatatlan szállal összefonódok azzal, aki az életemet jó irányba tudja befolyásolni. Betölti a reménységet és megszünteti a nyomorúságot.

Copyright © 2018 PSG Rights Reserved.