Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8
Már csak egy hét az első félévből!

PSG

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

A reménységben örvendezzetek, a nyomorúságban legyetek kitartók, az imádkozásban állhatatosak. Róma 12,12

Ha valamit igazán remélek, akkor örömteli várakozásban vagyok. Ha nehézségek érnek, akkor igyekszem talpon maradni, nem összeomlani. Két lelkiállapot, amiben a dolgok csak a jövőben kerülnek a helyükre. Ezért jó lehetőség az imádság és a kitartó, állhatatos imádság, mert fenntartja a kapcsolatot az idő Urával. Ha az időt és a jövőt nem is befolyásolhatom, de imádságaimban egy láthatatlan szállal összefonódok azzal, aki az életemet jó irányba tudja befolyásolni. Betölti a reménységet és megszünteti a nyomorúságot.

Copyright © 2019 PSG Rights Reserved.